remkowy
dla_smaku
dla_relaksu
dla_zdrowia
dla_tych_chwil2
dla_ciebie
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

NOWY PROJEKT

Miło nam powiadomić że od września 2013 roku, realizujemy projekt Promocja i rozszerzenie asortymentu produktów lokalnych, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

W ramach projektu zamierzamy uruchomić produkcję nowych produktów lokalnych, już w przyszłym sezonie pojawią się trzy nowe produkty w naszej ofercie.

Wsparcie jakie uzyskamy w projekcie pozwoli nam również na stworzenie Owocowego Przystanku, który będzie miał miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie naszej siedziby. Powstanie miejsce do odpoczynku dla turystów pieszych, rowerowych oraz tych bardziej ceniących motoryzację. Odwiedzając Owocowy przystanek będziecie mogli również posmakować lokalnych specjałów i świeżych owoców.

Przygotujemy również mobilne stoisko, które mamy nadzieję pozwoli nam spotkać się z Państwem na imprezach i kiermaszach, na które już dziś zapraszamy.

Korzystając z możliwości jakie daje nam projekt, chcemy podzielić się z Państwem również najciekawszymi i najpiękniejszymi chwilami które dla nas są codziennością, a równocześnie dla wielu niezwykłymi zjawiskami kuszącymi do przyjazdu na Lubelszczyznę. Przygotowana zostanie diaporama obrazująca subregion turystyczny (okolice trójkąta turystycznego Kazimierz, Nałęczów, Puławy) przez cztery pory roku. Na fotografiach będzie można zobaczyć miejsca znane i te mniej popularne, a dodatkowo zobaczyć jak powstają lokalne smakołyki.

Zapraszamy do śledzenia postępów projektu, o których informować będziemy na tej stronie.

swiss_contribution_logo_kszf