remkowy
dla_smaku
dla_relaksu
dla_zdrowia
dla_tych_chwil2
dla_ciebie
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

O Nas

„Moje Owoce” powstały w 2012 roku. Firma została założona przez właścicielkę, panią Marię Figiel, która od przeszło trzydziestu lat wraz z mężem i prowadzi gospodarstwo rolne specjalizujące się w uprawie malin. Tradycją w domu Figlów było coroczne robienie przetworów na zimę, tak więc te powstawały według sprawdzonych sposobów i receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, zapełniając tym sposobem domową spiżarnię. Zalety tych domowych pyszności powstających ze świeżych, własnoręcznie wyhodowanych i zebranych owoców, przez wiele lat były doceniane jedynie przez domowników i najbliższych przyjaciół rodziny jednakże cieszyły się one takim dużym powodzeniem, że szybko znikały z półek. Stale rosnące zainteresowanie tradycyjnymi przetworami sprawiło, że zapadła w końcu decyzja aby domową produkcję przekształcić w malutką wytwórnię owocowych skarbów, by móc dzielić się tym dziedzictwem także i z państwem.
Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu wytwórni i własnej plantacji, do produkcji trafiają tylko świeże owoce wysokiej jakości. Soki i musy powstają według tradycyjnych metod, a w ich skład wchodzą tylko naturalne składniki. Nad wszystkim czuwa i zawiaduje p. Maria wspierana przez męża i córki.
Pierwszymi naszymi produktami były rzecz jasna wyroby z malin, czyli syrop, mus i sok malinowy. Z racji naszej specjalizacji są to nasze „flagowce” nie mniej obecnie w swojej ofercie mamy już 13 różnych, równie smakowitych przetworów i stale się rozwijamy.